Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Aniversarea de 2 ani al clanului aLL sTaRs-DETALI.

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
trykA[;x]

trykA[;x]


Mesaje : 17
Data de înscriere : 07/01/2013
Varsta : 28

Aniversarea de 2 ani al clanului aLL sTaRs-DETALI. Empty
MesajSubiect: Aniversarea de 2 ani al clanului aLL sTaRs-DETALI.   Aniversarea de 2 ani al clanului aLL sTaRs-DETALI. Icon_minitimeDum Ian 13, 2013 4:06 am

Salut: Obligatoriu prezenta Marti 15.01.2013 pe forum la ORA 20:00 ptr sarbatorirea aniversari de 2 ani a clanului aLL sTaRs....vo-m cadea de comun acord cu toti ce activitati sa facem poate un joc doar intre noi...un meci amical...putina caterinca pe forum sau srv Smile)).....P.S. Daca aveti si voi ideei bune legate de ce activitati putem face puteti sa le postati tot aici intru REPLY Very Happy
Sus In jos
InT

InT


Mesaje : 5
Data de înscriere : 19/10/2012
Varsta : 29

Aniversarea de 2 ani al clanului aLL sTaRs-DETALI. Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarea de 2 ani al clanului aLL sTaRs-DETALI.   Aniversarea de 2 ani al clanului aLL sTaRs-DETALI. Icon_minitimeDum Ian 13, 2013 5:17 am

Salut baieti si la multi ani clanului Very Happy jocolor . Ar fi misto sa facem un meci intre noi sa vedem cine e mai tare un mouse pirat Laughing , dar mi-ar placea sa fim mai organizati, sa ne adunam la o anumita ora pe sv si sa ne confruntam, sa ne facem noi strategii, sa ne antrenam si sa participam la ceva cupe online mai serioase, dar pt asta ne trebuie antrenament Exclamation Mad.
Sa ne traiesti aLL - sTaRs inca 1000 de ani bounce cheers
Sus In jos
trykA[;x]

trykA[;x]


Mesaje : 17
Data de înscriere : 07/01/2013
Varsta : 28

Aniversarea de 2 ani al clanului aLL sTaRs-DETALI. Empty
MesajSubiect: RE:Aniversarea de 2 ani al clanului aLL sTaRs-DETALI.   Aniversarea de 2 ani al clanului aLL sTaRs-DETALI. Icon_minitimeDum Ian 13, 2013 5:23 am

Antrenamentele le lasam pe alta zi.....pe 15 doar o sa ne distram Very Happy.......P.S. IDEE: Eu zic sa incepem cu putina distractie pe srv de DEATHRUN al comunitati CSLIFE.....dr.cslife.ro Smile
Sus In jos
CsForEver
Admin
CsForEver


Mesaje : 139
Data de înscriere : 30/09/2012
Varsta : 27
Localizare : Timisoara

Aniversarea de 2 ani al clanului aLL sTaRs-DETALI. Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarea de 2 ani al clanului aLL sTaRs-DETALI.   Aniversarea de 2 ani al clanului aLL sTaRs-DETALI. Icon_minitimeDum Ian 13, 2013 7:20 am

sti chiar nar fi rau
am eu svr special pt petrecere !!!
impartim clanu in 2!!!si jucam la abureala si la final sarbatoriim cu muzica si facem o conf pe mes intre toti!!!!
Sus In jos
https://all-stars.1talk.net
Continut sponsorizat





Aniversarea de 2 ani al clanului aLL sTaRs-DETALI. Empty
MesajSubiect: Re: Aniversarea de 2 ani al clanului aLL sTaRs-DETALI.   Aniversarea de 2 ani al clanului aLL sTaRs-DETALI. Icon_minitime

Sus In jos
 
Aniversarea de 2 ani al clanului aLL sTaRs-DETALI.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Aniversarea Clanului Implinim 2 ani
» Membrii aLL sTaRs
» trykA[;x] -> Reintoarcere in clanul aLL sTaRs

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: aLL sTaRs | Forum :: Anunturi Administrative-
Mergi direct la: